ما از پوست و موی شما مراقبت می کنیم.درباره آدیسا


شرکت ظریف تجارت صبا در سال 1381 با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس گردید. عمده فعالیت شرکت ظریف تجارت صبا واردات و فروش و توزیع محصولات پزشکی و محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد.
برند آدیسا یک برند ایتالیایی می باشد، که در کشور ایتالیا با همین نام و کیفیت به فروش میرسد. شامل لاین Haircare و hairteraphy میباشد و در ایران بصورت بالک وارد و با آمبولانژ اصلی خود برند، بسته بندی میشود و فرمولاسیون این برند بصورت کامل در کشور سازنده انجام میشود.

محصولات Adisa با استفاده از مواد اولیه کارخانجات ایتالیایی و فرانسوی در بزرگترین و معتبرترین کارخانه آرایشی و بهداشتی در کشور عزیزمان پر و بسته بندی می شود.
حفظ سلامت و محافظت از موی مصرف کنندگان از ماموریت اصلی برند Adisa می باشد.
برند Adisa سعی کرده است که با اتفزایش ایجاد تنوع محصولاتش در راستای برآورده کردن نیازهای رو به تغییر جامعه در جهت ارتقای سلامت و زیبایی در جامعه گام بردارد.
این برند همواره جایگاه خود را از طریق ارتباط مستمر با متخصصان پوست و مو و همچنین با بهره گیری از آخرین مطالب علمی دنیا حفظ نموده است.
برند Adisa با برگزاری همایش های علمی و حضور در سمینارهای تخصصی پوست و مو و رقابت در عرصه علمی جایگاه مرتفعی بین رقیبان حال حاضر خود یافته است.
برند Adisa با اطلاع از میزان رضایتمندی مشتریان و همچنین برقراری ارتباط نزدیک با مصرف کنندگان خود، در حفظ و بقای کیفیت خود می کوشد.
رسالت ما سلامت و زیبایی شماست.

Adisa


مراقبت از مو اصطلاحی کلی برای بهداشت و زیبایی موهای سر است.
روال مراقبت از مو با توجه به فرهنگ فرد و خصوصیات جسمی موی افراد متفاوت است.
محصولات آدیسا بصورت تجاری برای مصارف خانگی در بازار ارائه شده اند و در دسترس می باشند.

محصولات آدیسا انتخاب زیبا پسندان
سلامت موهای خود را از ما بخواهید