شامپو بدون سولفات آدیسا

(مخصوص موهای رنگ شده ، آسیب دیده، دکلره و کراتین شده)

برتری شامپوبدون سولفات نسبت به شوینده ها :بیشتر شامپو های موجود در بازار حاوی شوینده دارای سولفات بوده که باعث ایجاد مواد سمی از جمله دیوکسان بوده که با تکرار د ر استفاده از این محصولات از طریق پوست جذب خون میشود و عوارض مخرب به همراه دارد در شامپو فری سولفات ادیسا کلیه سورفکتانت ها ی به کاررفته فاقد سولفات بوده که با شویندگی ملایم آلودگی ها را از تار مو و  کف سر پاک مینماید و باعث ترمیم در تار مو میگردد .

تار مو با برای تولید رنگدانه های طبیعی و حفظ رنگ خود نیاز به مواد معدنی ویتامین ها و مخصوصا زینک دارد مزیت دیگر استفاده از شامپو فری سولفات آدیسا این است که علاوه بر پاک کنندگی ملایم به پوست سر کمک مینماید با حفظ مواد معدنی مفید و لازم از تغییر رنگ ،سفید شدن تار مو  و پیری آن جلوگیری نماید .

مزیت استفاده از شامپوهای فری سولفات

1 – حفظ چربی طبیعی مو

2 – کاهش التهاب و تحریک شدن پوست سر

3 – نگهداری از رطوبت پوست سر

مواد تاثیر گذار و متمایز کننده :

کوکامید پروپیلامین : که استخراج شده ازگوشت داخل  نارگیل میباشد باعث رساندن  اکسیژن به فولیکول مو میشود  و در نتیجه به عنوان یک عامل تهویه کننده عمل خواهد کرد .

پلی کواترینیوم 7 – 10 :

  • قابلیت بهسازی شکستگی و مو خوره در انتهای مو
  • بهبود بخشیدن فرهای ریز مو و رفع وز مو
  • سهولت شانه زدن مو در حالت مرطوب
  • بهبود بخشیدن ظاهر موی آسیب دیده و ترمیم موهای آسیب دیده

اسید سیتریک : سطح ph مو را تنظیم میکند و همین امر از خشک شدن پوست سر و مو کاملا جلوگیری مینماید .

فنوکسی اتانول : یک جایگزین مناسب میباشد که علاوه بر نداشتن آسیب های مخرب سولفات ها -  پاک کنندگی عمقی را بر روی مو انجام داده و خاصیت ضد میکروبی و قارچ را نیز به همراه دارد .

لسیتین : یک اسید چرب ضروروی و مهم  موجود در تخم مرغ میباشد که نقش بسیار مهمی در بازگرداندن کراتین طبیعی مو دارد این امر از شکنندگی وپیرس مو کاملا جلوگیری مینماید  .

پروتیئن سویا : دانه سویا حاوی اسید های چرب امگا-3 است که به مبارزه با ریزش مو، خشک و شکننده شدن آن کمک می کند. دانه سویا موها را سالم و براق نگه می دارد.

عصاره ویتاسل( سیب) : سیب با دارا بودن مقادیر بالای بیوتین که باعث تحریک پیاز مو میشود و نشاط آن را افزایش میدهد پیری فولیکول مو را کند میکند و چرخه زندگی مو را منظم میکند و باعث کاهش چشمگیر ریزش مو میشود .

طریقه مصرف

به مقدار لازم روی موی مرطوب مالیده شود و به آرامی روی ساقه مو  ماساژ دهید بعد از 2-3 دقیقه آب کشی نمایید.

پیشنهاد ویژه آدیسا :

 

برای سالم نگه داشتن و محافظت روزانه از مو مناسب است بعد از استفاده از محصول فوق برای ایجاد یک لایه محافظتی بر روی تار موی خود از ماسک بدون سولفات  داخل حمام استفاده نمایید زیرا ماسک مو ها به علت ایجاد یک غشا بر روی تار مو از کراتین و کوتیکول مو در برابر آسیب های احتمالی محافظت مینماید .